Kroonilise valu programm

MTÜ ÜHISELT TÖÖALASE REHABILITATSIOONI PROGRAMM “KROONILISE VALUGA TOIMETULEK TÖÖL”

Programm on mõeldud tööealistele töötavatele inimestele, kellel on osaline töövõime ja kes on kannatanud vähemalt kolm kuud kestnud lihas-skeletisüsteemi kroonilise valu käes.

Õpime koos valuga kvaliteetset elu elama, kasutades valu juhtimiseks erinevaid pöhimötteid ja oskusi. Kohtumised erialaspetsialistidega toimuvad nii individuaalselt kui grupiviisil.

Grupikogunemistel on võimalus kuulda teiste ja jagada enda valuga toimetuleku viise, samuti saada spetsialistide nôuandeid ning õppida ja kogeda erinevate toetavate harjutuste mõju.

Programmis osalemiseks võtke ühendust oma elukohajärgse Töötukassa esinduse juhtumikorraldajaga, kes hindab Teie tööalase rehabilitatsiooni vajadust ning väljastab suunamiskirja.

Kui soovite olla kindel, kas kuulute programmi sihtgruppi, palun helistage MTÜ Ühiselt koordinaatorile telefonil 52 24005 või saatke e-mail aadressile yhiselt1@gmail.com.

Rehabilitatsiooniprogramm kestab 16 nädalat. Selle aja jooksul vahelduvad rehabilitatsiooniasutuses toimuvad tegevused iseseisva harjutamisega kodus ja töökohas.

Täpsemalt lugege programmi kohta siit.